Historia Firmy

Firma prowadzi działalność w branży reklamowej od 1995r.. W 2002 r. zmieniliśmy formę prawną i działamy pod nazwą MKK Sp. z o.o. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na fachową i kompleksową obsługę klientów. Wraz z rosnącymi potrzebami rynku poszerzamy swoją ofertę, unowocześniamy linie technologiczne oraz szukamy nowych innowacyjnych technik i metod zdobienia odzieży. Od 2005r. realizujemy zamówienia specjalne na Dalekim Wschodzie. Daje to możliwość dostarczenia wysokiej jakości towarów zaprojektowanych specjalnie na potrzeby klienta w atrakcyjnej cenie.

Cały czas inwestujemy w zakup nowoczesnych, ekonomicznych oraz wydajniejszych maszyn umożliwiających znakowanie odzieży z bardzo dużą dokładnością i jakością, w krótszych terminach. W ciągu ostatnich 2 lat znacznie rozbudowaliśmy zaplecze technologiczne, co pozwoliło nam na urozmaicenie oferty nadruków o transfer offsetowy.

W sitodruku wykorzystujemy 2 automaty mogące drukować do 12 kolorów, hafciarnia dysponuje 4 maszynami - w sumie 30 głowic haftujących. Dział handlowy liczy już dwudziestu przedstawicieli, którzy robią wszystko, aby zrealizować nawet najbardziej wyszukane zlecenia naszych klientów.

Dane KRS: MKK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ